+420 602 318 409 nlp@nlp.cz

Den probuzení

den

Zažili jste už někdy , že jste si stanovili nějaký cíl a s nadšením jste ho následovali, ale z nějakého důvodu se vám ho stále nedařilo naplnit?
Stalo se vám už někdy, že jste se rozhodli jít za svým snem, ale neustále jste ho viděli nebo cítili někde v dálce, a tak jste to nakonec vzdali ?
Nebo znáte situaci, kdy se vám podařilo dosáhnout toho, co jste skutečně chtěli, ale v okamžiku, jak jste to již „drželi v rukou“, jste zjistili, že to není nic pro vás?

Ať už se v životě snažíme dosáhnout cokoliv nebo dostat kamkoliv, na to abychom toho dosáhli, je nezbytné vědět, kde se nacházíme právě teď.

Častokrát se nám totiž stává, že jsme plně přesvědčeni o tom, že opravdu víme, co chceme, ale jakmile to dosáhneme, není to najednou ono. Jak je to možné?
Mnohokrát se dokonce stává, že někteří z nás vůbec nenásledují své sny, i když si myslí opak. Kolik z nás jdou za sny někoho jiného? To, že něco funguje u někoho jiného, ještě neznamená, že to bude fungovat i u nás, a že nás to udělá stejně šťastnými.
Každý z nás má svůj konkrétní vzorec toho, jak věci cítí, vnímá, vidí nebo slyší. Proto je velmi důležité zaměřit se individuálně na sebe sama a začít vnímat, cítit, vidět a slyšet to, co je v nás – tzv. filtr, přes který vidíme svět a cítíme život.

00000865

Jak tedy zjistíme rozdíl mezi tím, co chceme a tím, po čem skutečně v hloubi duše toužíme?

Účastníkům na kurzech NLP se stává, že jdou do cvičení a absolvování technik plně přesvědčeni o tom, že to, co dělají, je to nejlepší řešení. Po oslovení jejich nevědomé části mozku, zůstávají mile překvapeni, že řešení je mnohem více a jsou mnohem blíže k tomu, čemu věří, a co je pro ně důležité.
Protože je opravdu velmi důležité, aby naše cíle a sny, všechno, co děláme a způsob jakým žijeme, byly v souladu s tím, čemu věříme, a s tím, co je pro nás nejcennější – naše životní hodnoty.

Jarko Chrapko„Začal jsem lépe rozumět lidem ve svém okolí a zejména sobě. Naučil jsem se mnohem víc tolerovat sebe . Poznal jsem svůj žebříček hodnot, jejich kritéria… A pak jsem si konečně vědomě vybral jako to chci mít nastaveno a začal jsem na tom pracovat. Tím jsem krásně eliminoval vnitřní pnutí, které ve mně někdy docházelo, jen proto, že jsem nerozuměl. Uvolnilo se ze mě množství energie, která zbytečně vázla ve vnitřních sporech. Dnes dokážu lépe porozumět tomu, co já nebo druzí lidé dělají a také zcela přesně předpokládat jak se budu/budou chovat z dlouhodobého hlediska, pokud se osobní žebříček hodnot nezmění“.   Jaroslav Chrapko , CEO Dedoles

Pokud chceme něco dokázat, v první řadě musíme začít sami od sebe.

Musíme poznat sebe samých – to, co je pro nás důležité, a zároveň rozpoznat a definovat si naše osobní vzorce vnímání toho, co se děje kolem nás.
Důvodem, že občas nedosahujeme některé z požadovaných výsledků, je i ten, že nás mnohdy omezují některé z našich přesvědčení nebo vyznání.
Jako například: Celý život se pokouším žít s lehkostí, ale na druhé straně věřím, že život je ohromný boj. Nebo… Chtěl bych být úspěšný v práci, ale na druhé straně věřím, že pokud budu v práci úspěšný, nebudu mít dostatek času na mou rodinu, která je pro mě prvořadá…
Tak jako nás některé z přesvědčení umí v určitých případech pohánět vpřed, v jiných nás dovede ve značné míře omezovat. Dobrou zprávou však je, že se dá s nimi pracovat. Ty nechtěné se dají dokonce nahradit jinými, novými, pro nás efektivními.

peter-krištofovič„Otvorili sa mi nové možnosti, tajomná komnata do môjho vnútra. To je to najdôležitejšie, čo mi štúdium NLP prináša. Osvojil som si niektoré z princípov NLP natoľko že už ich mám ako nevedomú vedomosť pevne ukotvené v mojej mysli a pozitívne mi ovplyvňujú život“.   Peter Krištofovič, podnikateľ

Co je příčinou toho, že každé ráno vidíme v zrcadle tu osobu, kterou tam vidíme? Co je důvodem toho, že sami sebe vnímáme takovým způsobem, jakým vnímáme? Jaká je naše počáteční stanice? Zatímco jsme? Čeho jsme schopni? Co všechno skutečně dokážeme? A co opravdu chceme?
Toto vše je nezbytné vědět k tomu, abyste mohli vést vyrovnaný život a dokázali jste si stanovit takové cíle, které jsou v souladu s tím, čemu věříte, a po čem skutečně ve svém nitru toužíte.

Co vše v tento den objevíte a naučíte se?

 • Váš skutečný potenciál
 • Vaše vnitřní zdroje a silné stránky
 • Vaše vzorce chování
 • Vaši skutečnou identitu – to kým, opravdu jste
 • Po čem v hloubi duše opravdu toužíte
 • Co je vaším životním snem
 • Co je pro vás v životě důležité
 • Jaké jsou vaše skutečné hodnoty a co pro vás znamenají
 • Jaké jsou vaše osobní možnosti a limity
 • Jak vás ovlivňuje vaše momentální prostředí
 • Jak překonat své omezující přesvědčení
 • Jak si vytvořit nové efektivní přesvědčení
 • Jaké jsou vaše skutečné cíle
 • Jak využít svůj potenciál na cestě za svými cíli
 • Kde se momentálně nacházíte a kam se chcete skutečně dostat

00000822

Představte si, co všechno dokážete, když si budete jisti tím, kým jste.

Poznejte vaši skutečnou hodnotu!

V případe Vaších otázek nás kontaktujte

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vyberte si z menu (vyžadováno)

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více zde